0421 468 233 22     info@zuhause24.eu     Dostepnosc 24 godziny na dobe

„Koszt“

Proces - Koszty

PROCES

Po złożeniu niewiążącego zapytania telefonicznie lub przez Internet za pomocą formularza kontaktowego, w krótkim czasie prześlemy kwestionariusz w celu ustalenia twoich indywidualnych potrzeb, a następnie informacje potrzebne do podjęcia decyzji. Możesz również wywołać kwestionariusz online lub pobrać go bezpośrednio w formacie PDF.

 

Z przyjemnością odwiedzamy was w domu, aby znaleźć osobiste rozwiązanie, w którym naturalnie odpowiadamy na życzenia wszystkich zainteresowanych. Na podstawie twoich informacji i potrzeb będziemy szukać odpowiedniego przełożonego wraz z naszym zespołem na miejscu, a także za pośrednictwem naszych polskich partnerów do współpracy.

 

Jeśli zdecydujesz się na zaproponowaną osobę, otrzymasz dokumenty umowne do wzajemnego podpisu.

Następnie zwykle trwa od 5 do 10 dni, zanim przybędzie do ciebie żądany przełożony.

 

Oczywiście zajmiemy się odbiorem opiekuna z autobusu lub pociągu i przetransportowaniem na odpowiednie miejsce! Osoba do opieki ma zapewniony pokój, łazienkę można dzielić, wyżywienie i zakwaterowanie są bezpłatne.

 

Twoje dane są oczywiście przesyłane za pomocą szyfrowanego połączenia i podlegają ochronie danych (oświadczenie o ochronie danych). Będą one przekazywane stronom trzecim (firmom wysyłającym / pracownikom wsparcia) wyłącznie w celu przetwarzania i realizacji naszych usług.

Co jest specjalnego w naszej ofercie

 

Możliwa jest opieka krótkoterminowa od 2 tygodni.

Wszyscy nasi pracownicy mówią płynnie po polsku, aby pomóc Ci w rozbieżnościach.

KOSZTY

Miesięczne koszty zależą od twoich wymagań wobec pracownika opieki, potrzeby opieki (poziom opieki) i umiejętności językowych personelu opieki i zaczynają się od 2150 euro na wsparcie w gospodarstwie domowym jednej osoby.

 

Wyraźne koszty są określane po dokonaniu oceny kwestionariusza i, jeśli chcesz, wyjaśnione w osobistej rozmowie. Koszty są bezwzględnymi kosztami końcowymi i obejmują wszystkie cła, podatki, opłaty oraz koszty podróży.

 

Ważne: Jest do udostępnienia bezpłatnie własny pokój i związane z nim   zobowiązania.

 

 

Zuhause24

Prawny

Kontakt

24-godzinna dostępność w pilnych przypadkach

Zuhause24 GmbH
Telefon: 0421 468 233 22

Faks: 0421 468 233 23

Godziny otwarcia biura:

Pn. – czw. 9:00-15:00

Piątek 9:00-13:00

Info@zuhause24.eu

© Copyright 2020 designed by WolveX. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone

   

Dostepnosc 24 godziny na dobe