0421 468 233 22     info@zuhause24.eu     Dostepnosc 24 godziny na dobe

Znak Firmowy Wydawcy

Informacje zgodnie z § 5 TMG

 

Zuhause24 GmbH

 

Emil-Sommer-Straße 7

28329 Brema

Rejestr handlowy: HRB 31299

Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Bremie

 

Reprezentowani przez dyrektorów zarządzających:

Hanna Glabiszewski

 

Kontakt

 

Telefon: 0421 468 233 22

E-Mail: info@zuhause24.eu

 

NIP

 

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 ustawy o podatku od sprzedaży:

DE306 159 037

 

Odpowiedzialność za treść

 

Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z sekcją 7 (1) TMG. Zgodnie z §§ 8–10 TMG my, jako usługodawca, nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

 

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, gdy dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jak tylko dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy te treści.

 

Odpowiedzialność za linki

 

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Z tego powodu nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść połączonych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie tworzenia linku. Żadna nielegalna treść nie była zauważalna w momencie tworzenia linku.

 

Stała kontrola treści stron, do których prowadzą linki, nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Jak tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie linki.

 

Prawo autorskie

 

Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatora strony podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

 

O ile treść tej strony nie została utworzona przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności treści stron trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, daj nam znać. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

 

Zuhause24

Prawny

Kontakt

24-godzinna dostępność w pilnych przypadkach

Zuhause24 GmbH
Telefon: 0421 468 233 22

Faks: 0421 468 233 23

Godziny otwarcia biura:

Pn. – czw. 9:00-15:00

Piątek 9:00-13:00

Info@zuhause24.eu

© Copyright 2020 designed by WolveX. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie prawa zastrzeżone

   

Dostepnosc 24 godziny na dobe